NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ DLA
BRANŻY BUDOWNICTWA I
WYPOSAŻENIA WNĘTRZ.

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE NA 55.000 m2!

Dołącz do Nas

OCRA w domExpo – kompleksowa oferta polskiego rzemiosła artystycznego

10.09.2017

Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów jest największą w Polsce organizacją samorządu gospodarczego rzemiosła artystycznego, założoną w 1989 roku w celu promocji i wspierania rozwoju tej branży. Oferta OCRA w domEXPO to ekskluzywne rzemiosło artystyczne na najwyższym poziomie, wykonywane...

Zapełnia się strefa Podłóg

13.04.2016

Firma Demo Projekt od ponad 10 lat skupia się na zapewnieniu rzetelnej oraz profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa i montażu stolarki. "Pomagamy w trudnych wyborach. W tym celu przygotowaliśmy ogromny asortyment produktów na zewnątrz, jak bramy, drzwi, okna i tarasy oraz stolarki wewnętrznej: podłogi,...

Artstyl z showroomem 230m2 w domEXPO

18.03.2016

Atutem ARTSTYL jest wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm oraz dbałość o detale. ARTSTYL to prężnie rozwijająca się firma, idąca naprzeciw oczekiwaniom Klientów. "Zadowolenie Klientów jest priorytetem, to oni są dla nas inspiracją i motywacją do rozwijania naszej firmy" - mówi...

Idea

Ideą domEXPO jest całoroczna ekspozycja produktów i usług w nowoczesnych obiektach na terenie Polski. Wartością dodaną projektu domEXPO będzie skupianie przedstawicieli branży poprzez cykliczne organizowanie wystaw, konferencji i szkoleń branżowych w dedykowanych powierzchniach.

Showroom'y

200 producentów, dealerów ze swoją ofertą branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Biura

Ponad 4.000m2 powierzchni z możliwością podziału na dowolne moduły od 30m2 dla architektów, deweloperów, instytucji finansowych i innych.

Hotel

Stylowy hotel nawiązujący do idei domEXPO renomowanej międzynarodowej sieci przy trasie S8 zaoferuje 150 unikatowych pokoi oraz doskonałą jakość noclegu w stosunku do ceny.

Eventy

2500m2 na codzienne eventy branży budowlanej i wnętrzarskiej oraz ponad 10.000m2 na wydarzenia branżowe.

Opis inwestycji

pod antresola0009

Powierzchnie od 50m2

Udział w targach i eventach

250 showroom’ów w jednym miejscu

dom hybrydowyfx2_0007cc

Połączenie produktu z usługą

008225

1450 miejsc parkingowych

Nowoczesne powierzchnie wystawiennicze

Eventy branżowe organizowane we współpracy z najemcami

strefa_archF0001

archi_HUB – darmowe sale dla architektów, dekoratorów, designerów

a

Kompleksowość branży

Meble na wymiar HVAC Kuchnie i AGD Podłogi Łazienki Okna i drzwi Meble Materiały Budowlane Ogrody Domy modelowe kidCITY archi_HUB Gastronomia
 • Meble na wymiar
  Meble na wymiar
  Powrót do listy stref

  Meble wykonane na wymiar wg projektu Klienta to dziś najszerzej rozwijający się rynek wnętrzarski.
  Firmy oferujące usługę projektowania i wykonawstwa szaf, zabudów czy kuchni wygrywają ze standardową ofertą producentów wielkoseryjnych. Dostępnych jest 10 miejsc wystawienniczych o łącznej powierzchni 1100m2.

 • HVAC
  HVAC
  Powrót do listy stref

  Ogrzewanie i klimatyzacja to jedne z najważniejszych funkcji w każdym mieszkaniu. W domEXPO będzie zaprezentowanych wiele interesujących dziś produktów związanych z tym zagadnieniem w specjalnie przygotowanej do tego strefie o powierzchni blisko 1000m2.

 • Kuchnie i AGD
  Kuchnie i AGD
  Powrót do listy stref

  12 miejsc wystawienniczych pod jednym dachem tylko w domEXPO Warszawa. Na powierzchni 1800m2 swoje rozwiązania kuchenne i sprzęt AGD oraz wyposażenie kuchenne zaprezentują polscy i zagraniczni producenci.

 • Podłogi
  Podłogi
  Powrót do listy stref

  Parkiet, panele podłogowe, drewniane, wykładziny, posadzki dekoracyjne i chemia do utrzymania czystości. Asortyment specjalnej strefy PODŁÓG w 12 punktach wystawienniczych o łącznej powierzchni 1800m2.

 • Łazienki
  Łazienki
  Powrót do listy stref

  Wanny, umywalki, ceramika, wyposażenie łazienek, baseny i rozwiązania „wellness”. To największa tego typu powierzchnia w Warszawie o łącznej powierzchni 2500m2 w której producenci branży łazienkowej zaprezentują swoje propozycje produktowe.

 • Okna i drzwi
  Okna i drzwi
  Powrót do listy stref

  W Strefie OKNA I DRZWI znajdzie się oferta 20stu wystawców, to łącznie 2600m2 powierzchni wystawienniczej.

 • Meble
  Meble
  Powrót do listy stref

  Strefa producentów branży meblowej. Dostępne 20 miejsc wystawienniczych o powierzchni łącznej 2700m2 w których znajdziemy meble twarde i miękkie, materace, obrazy oraz wyposażenie wnętrz.

 • Materiały Budowlane
  Materiały Budowlane
  Powrót do listy stref

  domEXPO to nowatorskie podejście do ekspozycji produktów budowlanych. Tutaj producenci rozwiązań budowlanych prezentują swoje produkty w prawdziwych domach. Znajdą się też ich doradcy techniczni którzy zaproponują swoją szerszą ofertę. Wokół domów pojawi się dodatkowe 8 punktów wystawienniczych . Cała Strefa Budownictwa to 2500m2 powierzchni.

 • Ogrody
  Ogrody
  Powrót do listy stref

  Strefa Ogrody to roślinność, sprzęt ogrodowy, elementy małej architektury, usługi projektowania i aranżacji przydomowego krajobrazu. Na powierzchni 1000m2 proponujemy klientom wiele interesujących rozwiązań w ogrodzie.

 • Domy modelowe
  Domy modelowe
  Powrót do listy stref

  Strefa domów modelowych to pierwsze w Polsce miejsce gdzie pod dachem domEXPO znajdą się pełnowymiarowe w całości wyposażone domy jednorodzinne. Na ekspozycji będzie można poznać technologie domów inteligentnych, hybrydowych, energooszczędnych, multi komfortowych i innych rozwiązań systemowych. Jeśli jesteś deweloperem to miejsce dla Ciebie. Nie może zabraknąć twoich produktów i technologii.

 • kidCITY
  kidCITY
  Powrót do listy stref

  KidCITY to 300m2 powierzchni zaprojektowanej by zainspirować najmłodszych nie tylko do wspólnej zabawy z rówieśnikami lecz też do odkrywania, poznawania i nauki.

 • archi_HUB
  archi_HUB
  Powrót do listy stref

  Strefa dla architektów i dekoratorów wnętrz archi_HUB to dedykowane miejsce spotkań, gdzie w specjalnie przygotowanych salach z zapleczem multimedialnym można będzie omówić z klientami szczegóły dotyczące przyszłych realizacji.

 • Gastronomia
  Gastronomia
  Powrót do listy stref

  Strefa gastronomiczna to strefa aby usiąść, smacznie zjeść i wypić kawę podczas krótkiego spotkania. To miejsce pozwoli odpocząć i zrelaksować się w miłym otoczeniu przy wykwintnej kuchni.

Dla kogo

domEXPO jest konceptem przygotowanym i skierowanym do przedstawicieli branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, ogrodów, nowych technologii oraz wszelkich innych powiązanych branż i usług.

Producenci

Importerzy i dystrybutorzy

Firmy handlowe

Instytucje finansowe

Deweloperzy

Wynajem

Głównym celem jest aby domEXPO było „pierwszym wyborem” dla wszystkich będących w trakcie budowy, zakupu, remontu lub wyposażania swojego domu lub mieszkania. Szczegółowych informacji udzieli dział komercjalizacji domEXPO.

Wynajem Wynajem

Zaufali nam

 • OCRA w domExpo – kompleksowa oferta polskiego rzemiosła artystycznego
 • Zapełnia się strefa Podłóg
 • Artstyl z showroomem 230m2 w domEXPO
 • Świat Podłóg podpisał umowę z domEXPO
 • Okna Centor w showroomie Distribution Experts
 • Interio Meble Kuchenne z ofertą niemieckich kuchni NOLTE w domEXPO
 • Parkiet Service otworzy salon podłóg w domEXPO
 • Divani Design – Meble pod indywidualny wymiar w domEXPO
 • LARES zaprezentuje podłogi drewniane z półki premium w domEXPO
 • Salon materacy i oświetlenia „Dobry Sen” w domEXPO
 • Tekstylia szyte na miare w showroomie HT Home Textile
 • Weber World z Top Grille tworzą duży showroom
 • Szeroka oferta ceramiki w showroomie ANER
 • Domy Hybrydowe.pl wybudują dom
 • Nowy Najemca w domEXPO Warszawa
 • Showroom BLANCO oraz BEST w domEXPO
 • Meble ogrodowe ICASA w domEXPO
 • Superparkiet z szeroką ofertą w domEXPO
 • Le Pukka Concept Store wynajęła showroom

Lokalizacja

Obiekt domEXPO Warszawa dzięki doskonałej lokalizacji obejmie swoim zasięgiem ponad 3.000.000 mieszkańców Warszawy i okolic. Bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 oraz bliska odległość do centrum miasta ( 7 km ) stwarza dogodne warunki dojazdu klientów oraz prezentacji produktów przez wystawców. Węzeł komunikacyjny Trasy Toruńskiej S8 i ulicy Modlińskiej to według danych ZDM w Warszawie miejsce o najbardziej natężonym ruchu samochodowym w Warszawie

Lokalizacja Lokalizacja

Zainteresowany wynajmem ?

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Klikając "wyślij", jednocześnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arivelia Polska Sp z o.o. w celu przedstawienia oferty, oraz na otrzymywanie od Arivelia Polska Sp z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204).

x