NOWOCZESNA PRZESTRZEŃ DLA
BRANŻY BUDOWNICTWA I
WYPOSAŻENIA WNĘTRZ.

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE NA 55.000 m2!

Dołącz do Nas

Divani Design – Meble pod indywidualny wymiar w domEXPO

22.04.2016

"Zajmujemy się dystrybucją ekskluzywnych mebli wypoczynkowych. Partnerstwo dzielone z najlepszymi polskimi producentami czyni nas wiodącą firmą w dziedzinie dystrybucji. Meble są naszą pasją, w którą wkładamy całe serce. Poświęcając czas klientowi, badając jego upodobania tworzymy wspólnie coś...

Zapełnia się strefa Podłóg

13.04.2016

Firma Demo Projekt od ponad 10 lat skupia się na zapewnieniu rzetelnej oraz profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa i montażu stolarki. "Pomagamy w trudnych wyborach. W tym celu przygotowaliśmy ogromny asortyment produktów na zewnątrz, jak bramy, drzwi, okna i tarasy oraz stolarki wewnętrznej: podłogi,...

Artstyl z showroomem 230m2 w domEXPO

18.03.2016

Atutem ARTSTYL jest wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalizm oraz dbałość o detale. ARTSTYL to prężnie rozwijająca się firma, idąca naprzeciw oczekiwaniom Klientów. "Zadowolenie Klientów jest priorytetem, to oni są dla nas inspiracją i motywacją do rozwijania naszej firmy" - mówi...

Idea

Ideą domEXPO jest całoroczna ekspozycja produktów i usług w nowoczesnych obiektach na terenie Polski. Wartością dodaną projektu domEXPO będzie skupianie przedstawicieli branży poprzez cykliczne organizowanie wystaw, konferencji i szkoleń branżowych w dedykowanych powierzchniach.

Showroom'y

200 producentów, dealerów ze swoją ofertą branży budowlanej i wnętrzarskiej.

Biura

Ponad 4.000m2 powierzchni z możliwością podziału na dowolne moduły od 30m2 dla architektów, deweloperów, instytucji finansowych i innych.

Hotel

Stylowy hotel nawiązujący do idei domEXPO renomowanej międzynarodowej sieci przy trasie S8 zaoferuje 150 unikatowych pokoi oraz doskonałą jakość noclegu w stosunku do ceny.

Eventy

2500m2 na codzienne eventy branży budowlanej i wnętrzarskiej oraz ponad 10.000m2 na wydarzenia branżowe.

Opis inwestycji

pod antresola0009

Powierzchnie od 50m2

Udział w targach i eventach

250 showroom’ów w jednym miejscu

dom hybrydowyfx2_0007cc

Połączenie produktu z usługą

008225

1450 miejsc parkingowych

Nowoczesne powierzchnie wystawiennicze

Eventy branżowe organizowane we współpracy z najemcami

strefa_archF0001

archi_HUB – darmowe sale dla architektów, dekoratorów, designerów

a

Kompleksowość branży

Meble na wymiar HVAC Kuchnie i AGD Podłogi Łazienki Okna i drzwi Meble Materiały Budowlane Ogrody Domy modelowe kidCITY archi_HUB Gastronomia
 • Meble na wymiar
  Meble na wymiar
  Powrót do listy stref

  Meble wykonane na wymiar wg projektu Klienta to dziś najszerzej rozwijający się rynek wnętrzarski.
  Firmy oferujące usługę projektowania i wykonawstwa szaf, zabudów czy kuchni wygrywają ze standardową ofertą producentów wielkoseryjnych. Dostępnych jest 10 miejsc wystawienniczych o łącznej powierzchni 1100m2.

 • HVAC
  HVAC
  Powrót do listy stref

  Ogrzewanie i klimatyzacja to jedne z najważniejszych funkcji w każdym mieszkaniu. W domEXPO będzie zaprezentowanych wiele interesujących dziś produktów związanych z tym zagadnieniem w specjalnie przygotowanej do tego strefie o powierzchni blisko 1000m2.

 • Kuchnie i AGD
  Kuchnie i AGD
  Powrót do listy stref

  12 miejsc wystawienniczych pod jednym dachem tylko w domEXPO Warszawa. Na powierzchni 1800m2 swoje rozwiązania kuchenne i sprzęt AGD oraz wyposażenie kuchenne zaprezentują polscy i zagraniczni producenci.

 • Podłogi
  Podłogi
  Powrót do listy stref

  Parkiet, panele podłogowe, drewniane, wykładziny, posadzki dekoracyjne i chemia do utrzymania czystości. Asortyment specjalnej strefy PODŁÓG w 12 punktach wystawienniczych o łącznej powierzchni 1800m2.

 • Łazienki
  Łazienki
  Powrót do listy stref

  Wanny, umywalki, ceramika, wyposażenie łazienek, baseny i rozwiązania „wellness”. To największa tego typu powierzchnia w Warszawie o łącznej powierzchni 2500m2 w której producenci branży łazienkowej zaprezentują swoje propozycje produktowe.

 • Okna i drzwi
  Okna i drzwi
  Powrót do listy stref

  W Strefie OKNA I DRZWI znajdzie się oferta 20stu wystawców, to łącznie 2600m2 powierzchni wystawienniczej.

 • Meble
  Meble
  Powrót do listy stref

  Strefa producentów branży meblowej. Dostępne 20 miejsc wystawienniczych o powierzchni łącznej 2700m2 w których znajdziemy meble twarde i miękkie, materace, obrazy oraz wyposażenie wnętrz.

 • Materiały Budowlane
  Materiały Budowlane
  Powrót do listy stref

  domEXPO to nowatorskie podejście do ekspozycji produktów budowlanych. Tutaj producenci rozwiązań budowlanych prezentują swoje produkty w prawdziwych domach. Znajdą się też ich doradcy techniczni którzy zaproponują swoją szerszą ofertę. Wokół domów pojawi się dodatkowe 8 punktów wystawienniczych . Cała Strefa Budownictwa to 2500m2 powierzchni.

 • Ogrody
  Ogrody
  Powrót do listy stref

  Strefa Ogrody to roślinność, sprzęt ogrodowy, elementy małej architektury, usługi projektowania i aranżacji przydomowego krajobrazu. Na powierzchni 1000m2 proponujemy klientom wiele interesujących rozwiązań w ogrodzie.

 • Domy modelowe
  Domy modelowe
  Powrót do listy stref

  Strefa domów modelowych to pierwsze w Polsce miejsce gdzie pod dachem domEXPO znajdą się pełnowymiarowe w całości wyposażone domy jednorodzinne. Na ekspozycji będzie można poznać technologie domów inteligentnych, hybrydowych, energooszczędnych, multi komfortowych i innych rozwiązań systemowych. Jeśli jesteś deweloperem to miejsce dla Ciebie. Nie może zabraknąć twoich produktów i technologii.

 • kidCITY
  kidCITY
  Powrót do listy stref

  KidCITY to 300m2 powierzchni zaprojektowanej by zainspirować najmłodszych nie tylko do wspólnej zabawy z rówieśnikami lecz też do odkrywania, poznawania i nauki.

 • archi_HUB
  archi_HUB
  Powrót do listy stref

  Strefa dla architektów i dekoratorów wnętrz archi_HUB to dedykowane miejsce spotkań, gdzie w specjalnie przygotowanych salach z zapleczem multimedialnym można będzie omówić z klientami szczegóły dotyczące przyszłych realizacji.

 • Gastronomia
  Gastronomia
  Powrót do listy stref

  Strefa gastronomiczna to strefa aby usiąść, smacznie zjeść i wypić kawę podczas krótkiego spotkania. To miejsce pozwoli odpocząć i zrelaksować się w miłym otoczeniu przy wykwintnej kuchni.

Dla kogo

domEXPO jest konceptem przygotowanym i skierowanym do przedstawicieli branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, ogrodów, nowych technologii oraz wszelkich innych powiązanych branż i usług.

Producenci

Importerzy i dystrybutorzy

Firmy handlowe

Instytucje finansowe

Deweloperzy

Wynajem

Głównym celem jest aby domEXPO było „pierwszym wyborem” dla wszystkich będących w trakcie budowy, zakupu, remontu lub wyposażania swojego domu lub mieszkania. Szczegółowych informacji udzieli dział komercjalizacji domEXPO.

Wynajem Wynajem

Zaufali nam

 • Divani Design – Meble pod indywidualny wymiar w domEXPO
 • Zapełnia się strefa Podłóg
 • Artstyl z showroomem 230m2 w domEXPO
 • Świat Podłóg podpisał umowę z domEXPO
 • Okna Centor w showroomie Distribution Experts
 • Interio Meble Kuchenne z ofertą niemieckich kuchni NOLTE w domEXPO
 • Parkiet Service otworzy salon podłóg w domEXPO
 • LARES zaprezentuje podłogi drewniane z półki premium w domEXPO
 • OCRA w domExpo – kompleksowa oferta polskiego rzemiosła artystycznego
 • Salon materacy i oświetlenia „Dobry Sen” w domEXPO
 • Tekstylia szyte na miare w showroomie HT Home Textile
 • Weber World z Top Grille tworzą duży showroom
 • Szeroka oferta ceramiki w showroomie ANER
 • Domy Hybrydowe.pl wybudują dom
 • Nowy Najemca w domEXPO Warszawa
 • Showroom BLANCO oraz BEST w domEXPO
 • Meble ogrodowe ICASA w domEXPO
 • Superparkiet z szeroką ofertą w domEXPO
 • Le Pukka Concept Store wynajęła showroom

Lokalizacja

Obiekt domEXPO Warszawa dzięki doskonałej lokalizacji obejmie swoim zasięgiem ponad 3.000.000 mieszkańców Warszawy i okolic. Bezpośrednie sąsiedztwo trasy S8 oraz bliska odległość do centrum miasta ( 7 km ) stwarza dogodne warunki dojazdu klientów oraz prezentacji produktów przez wystawców. Węzeł komunikacyjny Trasy Toruńskiej S8 i ulicy Modlińskiej to według danych ZDM w Warszawie miejsce o najbardziej natężonym ruchu samochodowym w Warszawie

Lokalizacja Lokalizacja

Zainteresowany wynajmem ?

Wypełnij formularz! Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Klikając "wyślij", jednocześnie Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arivelia Polska Sp z o.o. w celu przedstawienia oferty, oraz na otrzymywanie od Arivelia Polska Sp z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U. nr 144, poz. 1204).

x